BIO

S trialem jsem začal někdy v roce 2003. Nevěděl jsem co je to za disciplínu, líbilo se mi prostě to, že můžu skákat na kole a nepotřebuju k tomu žádnou speciální rampu. Bavila a pořád mě baví ta volnost, to že si zajezdím kdekoliv. Ve skateparku, na kamenech, na ulici, prostě všude.

V roce 2004, zhruba po roce ježdění bez znatelnějších pokroků, jsem měl to štěstí, že jsem na jedné exhibici potkal Martina Šimůnka. Ten si mě vzal pod svá křídla a začal mě trénovat.  Předávat mi spoustu zkušeností, naučil mě jezdit exhibice a komunikovat se sponzory.

Ihned po setkání s Martinem jsem začal se závody po ČR. Nikdy mě ale moc nebavilo závodit. Chtěl jsem se hlavně potkat s kamarády, které za celý rok nevidím a společně zajezdit. To mi vydrželo dodnes.

V průběhu let jsem odjezdil spousty závodů, exhibic a nejrůznějších super akcí, potkal mnoho fajn lidí a zažil nespočet skvělých zážitků.

V roce 2010 jsem se stal členem partičky trialshow.cz se kterou realizujeme nejrůznější eventy, exhibice a contesty po celé ČR, ve které figuruji dodnes.

V roce 2011 se mi podařilo celkově zvítězit v českém poháru v trialu pod ČSC.

Od té doby se dál věnuji závodění, exhibicím, točením videí a hlavně  - zábavě spojené s ježděním na kole.

 

Jan Sladký